Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 1 2 3 4 5 6
Drobečková navigace

Hlavní stránka > O nás > Firemní strategie

Stálá konference českého práva, s. r. o.

konferenční činnost – nakladatelství – vydavatelství – mediální poradenství – konzultační činnost – vzdělávání – věda

 

Stálá konference českého práva je kancelář, která poskytuje široký okruh služeb a produktů, jejich společným jmenovatelem je exkluzivita, vysoká kvalita, mimořádná míra inovativního vnímání potřeb a zájmů zákazníků.

V oblasti konferenční činnosti jsou klíčovými projekty Stálé konference českého práva Pražské právnické jaro (I. ročník v roce 2017) a Pražský právnický podzim (VI. ročník v roce 2017). Navazujeme tak na tradici založenou v roce 2012 nakladatelstvím Havlíček Brain Team, které uspořádalo prvních pět ročníků Pražského právnického podzimu.

 

Konferenční projekt Stálé konference českého práva je koncipován jako velká série celostátních akcí právnického stavu, jejímž smyslem je vytvořit pravidelnou platformu pro pracovní a společenská setkávání právníků bez ohledu na hranice právnických profesí. Důležitým cílem Stálé konference českého práva je vytváření pozitivní atmosféry hrdosti na příslušnost k právnickému stavu. Výsledkem odborných akcí tvořících podstatnou část konferenčního programu je formování významných doktrinárních názorů právní filozofie, teorie, legislativy a praxe a jejich publikace na úrovni odborné i obecné. Prakticky je program tvořen teoretickými a odbornými konferencemi, sympozii, kulatými stoly, semináři, workshopy, přednáškami a speciálními formáty Právnický salon, Právnická galerie a Právnický klub. Bližší informace v rubrice Konferenční projekt.

 

V oblasti nakladatelské činnosti se specializujeme na zakázkové zpracování odborných časopisů, sbírek a knih (právo, daně, pojišťovnictví, zdravotnictví a další obory) ve spolupráci s vydavatelstvím Wolters Kluwer, a. s., a vydáváme publikace shrnující výsledky konferenčního projektu.

Naše vydavatelské práce jsou orientovány především na luxusní katalogovou tvorbu, nabízejí možnosti realizace výročních zpráv, tématických a firemních publikací, autorských kalendářů a dalších vydavatelských a polygrafických produktů.

 

Ve sféře mediálního poradenství nabízí Stálá konference českého práva zpracování mediálních strategií, přípravu a tvorbu tiskových zpráv, prohlášení a stanovisek, pořádání tiskových konferencí, zajištění tiskových mluvčích, mediální tréninky a speciální mediální kreativní návrhy pro náročnou klientelu.

 

V oblasti konzultační činnosti předkládáme svým klientům možnosti politických analýz, autorské přípravy článků, poradenství pro podnikatele, zprostředkování odborných porad právní, daňové a ekonomické povahy, zpracování spolkové a podnikové legislativy a další konzultace.

 

Vzdělávací aktivity kanceláře jsou zaměřeny na školení, přednášky a semináře zejména v oborech práva, daní a v dalších sférách a obracejí se především na podnikatele, veřejnou správu a občanskou společnost.

 

Potenciálu vědeckých kapacit využívá Stálá konference českého práva pro své klienty k odborným rešerším, analýzám, vypracování teoretických i praktických stanovisek.