Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 1 2 3 4 5 6
Drobečková navigace

Hlavní stránka > O nás

O nás

Stálá konference českého práva, s. r. o., organizuje od roku 2017 právnický konferenční projekt Pražské právnické jaro logo1_male.png a Pražský právnický podzim logo2-male.png. Navazuje tak na tradici založenou v roce 2012 nakladatelstvím Havlíček Brain Team, které uspořádalo prvních pět ročníků Pražského právnického podzimu.

 

Konferenční projekt Stálé konference českého práva je koncipován jako velká série celostátních akcí právnického stavu, jejímž smyslem je vytvořit pravidelnou platformu pro pracovní a společenská setkávání právníků bez ohledu na hranice právnických profesí. Důležitým cílem Stálé konference českého práva je vytváření pozitivní atmosféry hrdosti na příslušnost k právnickému stavu. Výsledkem odborných akcí tvořících podstatnou část konferenčního programu je formování významných doktrinárních názorů právní filozofie, teorie, legislativy a praxe a jejich publikace na úrovni odborné i obecné. Prakticky je program tvořen teoretickými a odbornými konferencemi, sympozii, kulatými stoly, semináři, workshopy, přednáškami a speciálními formáty Právnický salon, Právnická galerie a Právnický klub.

 

Naše korporace se dále zabývá nakladatelstvím a vydavatelstvím a vzdělávacími programy, poskytuje konzultační činnosti, předkládá svým klientům možnosti politických analýz, autorské přípravy článků, poradenství pro podnikatele, zpracování spolkové a podnikové legislativy a další konzultace. Potenciálu spolupracujících vědeckých kapacit využívá Stálá konference českého práva pro své klienty k odborným rešerším, analýzám, vypracování teoretických i praktických stanovisek.